KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9141453
nr 914 1453
Teckning
Stig Sasen, Stockholmsmotiv, signerad. -59, 27x20
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 september 2014
kl 20:04:30
23/9 19:28:27
100 kr
28/9 10:39:55